Przypadkowo, przez nieostrożność, roztargnienie, brak uwagi, podczas zabawy czy formatowania – często właśnie w takich sytuacjach dochodzi do skasowania ważnych danych. Zdarza się też, że domorośli „specjaliści” podejmują się naprawy uszkodzonego sprzętu i przez brak odpowiedniej wiedzy nadpisują lub usuwają zawartość dysku. Odzyskanie tych informacji wymaga czasu i odpowiednich kwalifikacji. Jako doświadczeni specjaliści potrafimy szybko odtworzyć utracone dane.
Wszystkie bowiem zapisane kiedykolwiek informacje pozostawiają po sobie jakiś ślad. W trakcie odzyskiwania danych, przeprowadzamy skan dysku i odnajdujemy pliki, katalogi, foldery i odtwarzamy je. Dzięki najlepszej jakości urządzeniom serwisowym przeprowadzamy całą procedurę skutecznie, rzetelnie i sprawnie. Pracujemy na terenie Lublina i okolic. Ponadto oferujemy tworzenie kopii zapasowych, aby problematyczna sytuacja nie miała tak poważnych konsekwencji, a ewentualna ponowna utrata danych nie wymagała specjalistycznej interwencji, ani nakładu kosztów.
W codziennej pracy do odzyskiwania danych wykorzystujemy technologię i narzędzia ACE Laboratory
Serwis laptopów?
Serwis komputerów?
Konserwacja laptopa?
To też jesteśmy w stanie wykonać! Zapraszamy na bezpłatną wycenę do naszej siedziby w Lublinie.
Serwis MMC Electronics oferuje usługi w zakresie odzyskiwania danych z różnych nośników pamięci.
Do uszkodzenia i utraty danych dochodzi z wielu powodów, poniżej przedstawimy listę sprzętów oraz przykłady awarii, gdzie możemy Państwu pomóc.
Lista sprzętów:
- Dyski twarde – ATA/SATA/SCSI/CIF, 1.8 cala, 2.5 cala, 3.5 cala
- Pendrive oraz karty pamięci – każdego typu
Przykłady awarii:
Awarie logiczne:
- usunięcie partycji
- skasowane pliki
- zainfekowany dysk
- reinstalacja systemu
Uszkodzenia sprzętowe:
- uszkodzona elektronika
- uszkodzenie głowic lub talerzy
- upadek lub wgniecenie
- zalanie
- spalenie
W przypadku odzyskiwania danych nie ma dwóch takich samym przypadków, dlatego ceny są uzależnione od typu awarii. Diagnoza wstępna gratis.
Zapewniamy Państwu jak największą poufność i na życzenie podpisujemy klauzule poufności.
Po więcej informacji prosimy o telefon bądź mail.
Jak to działa?
Z technologii korzystamy na co dzień. Garstka osób wywołuje zdjęcia, tworzy albumy, przechowuje i archiwizuje drukowane dokumenty, listy. Najchętniej korzystamy z form elektronicznych. Zarówno osoby prywatne, jak i duże firmy, instytucje zwracają się w stronę informatyzacji. Proces ten następuje bardzo szybko i wydaje się nieunikniony. Gromadzenie informacji taką metodą jest łatwiejsze, oszczędza czas i miejsce wykorzystywane przez tradycyjne archiwa. Co więcej dostęp do tak przechowywanych danych jest o wiele prostszy, a wyszukanie konkretnego detalu przebiega szybciej.
Niestety z taką metodą łączy się rodzaj ryzyka – zawodność urządzeń i możliwość utracenia danych. Awaryjność sprzętu elektronicznego wzrasta. Coraz nowsze laptopy, komputery, tablety psują się niedługo po zakupie lub tuż po upłynięciu okresu gwarancyjnego. Dodatkowo czynnik, jakim są uszkodzenia mechaniczne spowodowane codziennym użytkowaniem, również ma wpływ na bezpieczeństwo zgromadzonych danych. Niekiedy do skasowania istotnych plików dochodzi przez przypadek lub podczas formatowania.
Rozmaite pliki, dokumenty, zdjęcia, jakie większość z nas przechowuje na dyskach, pendrive'ach, płytach DVD to często istotne informacje. Część z nich ma wartość sentymentalną, pamiątkową (jak np. zdjęcia z różnych okresów życia). Inne z kolei to ważna dokumentacja, korespondencja z urzędami, instytucjami, pisane miesiącami prace magisterskie, prelekcje, listy kontaktów, adresy. W przypadku firm są to nieraz kluczowe dane mające wpływ na rozwój i prosperowanie biznesu. Utrata tych zapisanych w formie cyfrowej informacji bywa więc istotna dla naszego życia prywatnego i zawodowego.
Jako profesjonalna firma zatrudniająca wykwalifikowanych techników możemy zaoferować usługę szybkiego i skutecznego odzyskiwania utraconych danych z różnego rodzaju nośników: komputerów, pendrive'ów, kart pamięci, płyt CD, DVD. Od lat zajmujemy się technologiami komputerowymi i wiemy, że utrata danych jest z reguły wydarzeniem niespodziewanym, które utrudnia lub uniemożliwia jakiekolwiek dalsze działanie. W takim wypadku najlepiej zwrócić się o pomoc do specjalistów. W naszym serwisie za zdiagnozowanie problemu i analizę powstałych uszkodzeń nic nie płacisz. Na miejscu informujemy, jakie będą koszty odzyskania danych oraz naprawy i serwisowania uszkodzonego sprzętu (opcjonalnie). Działamy na terenie Lublina i okolic.
Nasz serwis jest w pełni niezależny. Dysponujemy najlepszym, profesjonalnym sprzętem służącym do odzyskiwania danych renomowanej firmy ACE Lab (PC 3000 UDMA, PC 3000 Flash, PC 3000 SSD). Pomaga nam on zeskanować nośnik, a następnie odtworzyć, to co zniknęło z komputera, pendrive'a, przenośnego dysku. Dzięki zaangażowaniu i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przywrócić większość skasowanych lub utraconych plików, katalogów, dokumentów.
PC – 3000 UDMA to rozwiązanie sprzętowe przeznaczone do diagnozowania i naprawy dysków SATA (Serial ATA) oraz ATA (IDE) wykorzystywanych przez takich producentów jak Seagate, Western Digital, Fujitsu, Samsung, Maxtor, Quantum, IBM (HGST), Hitachi, TOSHIBA o różnych pojemnościach (od 500 MB do 6 TB) i różnych wielkościach dysków: 3,5” - dla komputerów stacjonarnych, 1,8” - dla laptopów, 1,0” - dla dysków przenośnych z interfejsem Compact Flash.
PC – 3000 Flash jest systemem umożliwiającym odzyskiwanie danych z wszystkich urządzeń typu NAND (pendrive'ów, SD, MS, xD, MMC, CF, iPhone'ów). Działanie tego urządzenia opiera się na uzyskaniu bezpośredniego dostępu do mikroprocesorów, z których sczytywane są dane nawet wówczas, gdy nośnik jest fizycznie uszkodzony.
PC – 3000 SSD to zestaw narzędzi uniwersalnego diagnozowania każdego typu dysków SSD opartych na specyfikacji ATA-8. Sprzęt pozwala na wykonanie czynności serwisowych, weryfikację i przywrócenie informacji, ponowne zapisanie mikrokodu, wyłączenie procesów przebiegających w tle, by zapobiec uszkodzeniom, sprawdzenie i zresetowanie wcześniej ustawionego hasła, uzyskanie bezpośredniego dostępu do zawartości mikroprocesorów bez konieczności rozlutowywania.