Telefon komórkowy służy nie tylko do komunikacji, ale również do wielu innych czynności takich, jak: organizowanie, słuchanie muzyki, kręcenie filmików, robienie zdjęć, a także gromadzenie różnych plików. Niestety zdarza się, że przez przypadek dochodzi do usunięcia wszystkich lub części cennych plików. Zaleca się przechowywanie danych w chmurze, jednak może zdarzyć się, że nie dysponujemy kopiami.

Co wówczas robić? Najlepiej problem ten powierzyć specjalistom, którzy dysponują cenną wiedzą z zakresu odzyskiwania danych z urządzeń mobilnych, tj. danych osobowych, smsów, MMS, filmików video, zdjęć i wiele innych.

ace lab odzyskiwanie danych Lublin MMCE


Odzyskiwanie danych z telefonu w MMCE Electronics

W firmie MMCE Electronics zajmujemy się odzyskiwaniem danych z telefonu poprzez skan dysku. Tą metodą jesteśmy w stanie odnaleźć pliki, katalogi, foldery i odtworzyć je. Dzięki najlepszym i najwyższej jakości urządzeniom serwisowym jesteśmy w stanie przeprowadzić kompleksową procedurę skutecznie, rzetelnie i sprawnie. Ponadto oferujemy tworzenie kopii zapasowych, aby problematyczna sytuacja nie miała tak poważnych konsekwencji, a potencjalna ponowna utrata danych nie wymagała specjalistycznej interwencji, ani nakładu kosztów. Do odzyskiwania danych z telefonu wykorzystujemy technologię i narzędzia ACE Laboratory. Pomożemy Ci odzyskać:

  • wiadomości SMS, MMS, wiadomości dźwiękowe,
  • dane osobowe – dziennik, kalendarz, kontakty telefoniczne, notatki,
  • wiadomości z komunikatorów – whatsupp, Instagram, Messenger itp.,
  • pliki użytkownika – zdjęcia, filmiki, audio, aplikacje, dokumenty.

Problem dotyczy Ciebie? Utraciłeś dane na telefonie komórkowym i nie wiesz, co zrobić? Zgłoś się do nas! Zapraszamy do kontaktu! Masz pytania? Zadzwoń!