Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu naprawy oraz serwisu laptopów, komputerów i tabletów. Jesteśmy doświadczonym zespołem specjalistów z Lublina, którzy zdają sobie sprawę, że zależy Ci na czasie. Wiemy też, jak ważne są dla Ciebie dane zawarte na uszkodzonym sprzęcie. Priorytetem dla nas jest Twoje zadowolenie, dlatego szybko i sprawnie przeprowadzamy proces odzyskiwania istotnych informacji, projektów, fotografii, plików, katalogów, kontaktów.

Korzystając z naszych usług, masz pewność, że wybierasz najlepiej. Dajemy gwarancję na wszystkie z naszych napraw – chcemy, by nasi klienci mieli pewność, że jesteśmy solidną, uczciwą firmą. Koszty każdej naprawy staramy się wycenić od ręki, by zaoszczędzić Ci kłopotu z kilkakrotnymi dojazdami. Nasi doświadczeni specjaliści od razu rozpoznają problem, udzielają niezbędnych informacji, wyceniają usługę i proponują dogodny termin odbioru sprzętu. I to wszystko za darmo! Dodatkowo oferujemy darmowy odbiór uszkodzonego laptopa z Twojej firmy, biura, mieszkania na terenie Lublina, o ile zdecydujesz się na naprawę w naszym serwisie.

Po wykonaniu usługi bezpłatnie odwieziemy sprzęt z powrotem. Jeśli po wycenie zrezygnujesz z naprawy, za dostawę zapłacisz jedynie 20 zł. W koszty naprawy wliczona jest cena pracy wykonywanej przez techników oraz części zamiennych. Jeśli wymiana poszczególnych elementów pociąga za sobą wzrost kosztów naprawy, wówczas kontaktujemy się z naszymi klientami, by uzyskać ich akceptację na dalszą realizację usługi. Ponadto oferujemy kompleksowe doradztwo i pomoc w zakupie części zamiennych. Te dostępne w autoryzowanych serwisach są z reguły bardzo drogie. Często wystarczy jedynie dobrać i odpowiednio sprawdzić element używany dostępny na rynku wtórnym. Jako fachowcy dysponujący wieloletnim doświadczeniem i wiedzą potrafimy to zrobić. Znajomość branży pozwala nam znaleźć części zamienne wysokiej jakości w niskich cenach, które posłużą kolejnych kilka lat.

Co więcej, oferujemy szeroką gamę różnych podzespołów i komponentów, które są dostępne od ręki w naszych magazynach. Takie zaplecze pozwala nam nie tylko do minimum skrócić czas naprawy, ale też zaproponować klientom wybór, jeśli chodzi o markę, parametry, funkcjonalność poszczególnych uszkodzonych elementów (np. matryc). Posiadamy też części, które klient może wymienić samodzielnie (np. zasilacze, baterie) – wystarczy tylko przyjść do nas, dokonać wyboru i zakupić określony model. Na miejscu sprawdzimy, czy wszystko działa jak należy.